PV PORTFEĻU VADĪTĀJU EKSPERTU KLUBS

Tu esi projekta vadīšanas lietpratējs un profesionālis un Tava stihija ir kāda konkrēta projektu vadīšanas joma. Tomēr laiku pa laikam Tu uzdod sev jautājumu – kā labāk paveikt to, ko Tu dari? Kur es vēl varu attīstīties? Kāds var būt mans pienesums projektu vadīšanas jomā Latvijā? Kā es varu nodot savu pieredzi citiem?
Ja esi meklējis atbildi uz kādu no šiem jautājumiem, tad PV ekspertu klubs ir domāts tieši Tev. PV ekspertu klubs ir tikšanās vietas konkrētas projektu vadīšanas jomas profesionāļiem, lai diskutētu par aktuāliem jautājumiem, problēmām un meklētu risinājumus. Tā ir vieta, kur nodot pieredzi un iepazīt jauno.
Ja Tevi tas uzrunā un esi gatavs uzņemties šāda ekspertu kluba vadību, esi laipni gaidīts! LNPVA Tevi atbalstīs ar vietas un organizatoriskiem jautājumiem, savukārt kluba profils, stils, prezentēšana un ikdienas komunikācija ar dalībniekiem ir Tavā pārziņā.
Ja pats vēl neesi gatavs iesaistīties šāda kluba izveidē un organizēšanā, tomēr vēlies būt tā dalībnieks, inicē šāda kluba izveidi un LNPVA Tev palīdzēs, izziņojot par to biedriem un citiem interesentiem.
Jautājumi – raksti: pasts@lnpva.lv vai zvani: 20275756

Latvijas Nacionālā projektu vadīšanas asociācija
Pulka iela 3/k.11, LV 1007, Rīga