IT SIG

Latvijas Nacionālā projektu vadīšanas asociācija (LNPVA)
aicina Jūs piedalīties”Speciālās Interešu Grupas” izveidē Informācijas Tehnoloģiju jomā jeb IT SIG.

IT SIG veido cilvēki ar kopīgām interesēm IT Projektos, kas paši nosaka grupas darbības jomas, piem. veido regulārus pasākumus par sev aktuālām tēmām.

Kāpēc piedalīties IT SIG izveidē?

Tā ir iespēja diskutēt ar projektu vadītājiem un nozares profesionāļiem par projektu vadības aktualitātēm un problēmām informāciju tehnoloģiju jomā, mācīties no citu pieredzes un mainīt savu darba ikdienu.

Ar savu pieredzi un viedokli Jums būs iespēja ietekmēt arī pašu IT SIG formātu, noteikt virzienu, kurā attīstās IT SIG, ietekmēt tikšanās reizēs apspriežamās tēmas un diskusiju vadītājus. IT SIG veidotāju starpā vienosimies, ka ikkatrs dara tikai to, kas viņu patiesi interesē un saista.

Izvirzītās IT SIG prioritārās darbības jomas:

diskutēt par IT Projektu raksturīgākajām, praktiskajām problēmām;
regulāri dalīties un smelties pieredzi no citiem IT Projektu vadītājiem;
attīstīt nepieciešamās iemaņas un komptences;
realizēt interesantus industrijas pētījumus;
noderīgi pavadīt laiku ar nozares pofesionāļiem un draugiem.

LNPVA IT SIG darbībai nodrošinās: plašus kontaktus Latvijas un ārzemju organizācijās un IT departamentos/firmās, IPMA materiālus un biblioteku, administratīvo atbalstu pasākumu organizēšanā.

Kā notiks IT SIG izveide:

Sanāksim kopā 4.decembrī uz IT SIG izveides pasākumu, lai pie tējas/kafijas tases vai alus glāzes, apspriestu mūsu kopīgās intereses, jautājumus, norunātu nākamos IT SIG attīstības soļus un formātu. Droši sagatavojiet jautajumus, uz kuriem Jums gribētos saņemt atbildes no nozares kolēģiem un idejas/tēmas turpmākajām tikšanās reizēm.

IT SIG izveides sapulces norises laiks un vieta: 2014. gada 4. decembris, pl. 18:00, Birojnīcā, Dzirnavu ielā 84 k-2 (Berga Bazārs).

Pieteikšanās līdz: 2014.gada 3.decembrim pa e-pastu: agate.reuta@lnpva.lv. Papildus informāciju var iegūt, zvanot pa tālruni: 20275756.

Tikšanas mērķis: izveidot IT SIG un ieplānot regulārās aktivitātes.

Mērķa auditorija: speciālisti, IT projektu dalībnieki, projektu vadītāji, projektu vadītāju vadītāji un nozaru eksperti.

Latvijas Nacionālā projektu vadīšanas asociācija
Pulka iela 3/k.11, LV 1007, Rīga