Seminārs: Projektu vadības pamatprincipi starptautiskajā vidē

Seminārs: Projektu vadības pamatprincipi starptautiskajā vidē

Jauno gadu iesākot, aicinām LNPVA biedrus un interesentus apmeklēt Tatjanas Titarevas semināru par projektu vadību starptautiskajā vidē. Pasākums notiks 10.janvārī no plkst. 18.00 – 20.00, Rīgas Tehniskajā universitātē, Kaļķu ielā 1.

Pateicoties tādiem faktoriem kā komunikācijas tehnoloģiju attīstība (Skype, WhatsApp, Facebook, u.c.), aizvien lētākiem lidojumiem un neierobežotām iespējām realizēt projektus gandrīz jebkurā pasaules valstī, mūsdienu pasaule kļūst aizvien mazāka un pieejamāka.

Iespēja komunicēt un pārvietoties ir tikai viena monētas puse. Lielākie izaicinājumi parādās tad, kad cilvēks sāk komunicēt ar pārstāvjiem no citām kultūrām, kuru uzvedības normas un mentalitāte radikāli atšķiras no tā, pie kā esam pieraduši.

Semināra vadītāja dalīsies ar savu pieredzi, pieļautām kļūdām un sarežģīto situāciju risinājumiem starptautisko projektu vadībā, kā arī pamatprincipiem, kuri palīdzēs novērst potenciālas grūtības sadarbībā ar ārzemju partneriem.

T.TitarevaPar semināra vadītāju.

Tatjana Titareva ir starptautisko projektu un biznesa attīstības vadītāja ar 10 gadu darba pieredzi privātajā, valsts un nevalstiskajā sektorā Latvijā un ārzemēs. Viņa sāka savu karjeru kā analītiķis amerikāņu uzņēmumā Gerson Lehrman Group (GLG) Njūdelī, Indijā, kur bija atbildīga par biznesa attīstību Krievijā, Baltkrievijā, Ukrainā, Baltijas valstīs un Kazahstānā. Vēlāk Tatjana strādāja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā kā ārlietu daļas eksperte un tad – starptautisko projektu nodaļas vadītāja. Šobrīd Tatjana strādā kā pasniedzēja un konsultante starpkultūru komunikācijas un biznesa attīstības jautājumos ārzemēs, kā arī vada seminārus un lasa lekcijas par biznesa kultūru Indijā, Ķīnā un bijušajās PSRS valstīs: Krievijā, Baltkrievijā, Gruzijā, Ukrainā, Armēnijā u.c. Tatjanai ir izglītība uzņēmējdarbības vadībā un sabiedrības pārvaldē. Šobrīd viņa studē doktorantūrā programmā “Biznesa vadība”. Tatjana ir biedrs sieviešu-uzņēmēju organizācijā “Līdere” un Latvijas Nacionālā projektu vadības asociācijā (LNPVA). Viņa brīvi pārvalda latviešu, krievu un angļu valodas, kā arī pamatlīmenī zina piecas Eiropas un Āzijas valodas.

 

Dalība pasākumā LNPVA biedriem ir bezmaksas, pārējiem interesentiem – 10 EUR*.

Aicinām: LNPVA biedrus, projektu vadītājus, lielo projektu vadītājus, uzņēmuma vadītājus, nozares ekspertus un citus interesentus.

Norises vieta: Rīgas Tehniskā universitāte 119.auditorija, Kaļķu iela 1, Rīgā,

Pieteikšanās: līdz 2018.gada 8.janvāra plkst.10.00, rakstot e-pastu: agate.reuta@lnpva.lv. Vietu skaits ierobežots.

 

Tatjana Titareva Starpkulturas 10.01.2017

 

*pasākums ir bezpeļņas un visi ieņēmumi no pasākuma tiek novirzīti pasākuma organizatoriskajam un materiāltehniskajam nodrošinājumam

Leave a Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>