PV kluba sarunas: pozitīvās domāšanas meistarklase

PV kluba sarunas: pozitīvās domāšanas meistarklase

Aicinām LNPVA biedrus un citus interesentus piedalīties PV kluba sarunās 1.jūnijā, kurās viesosies Mārtiņš Vecvanags ar Pozitīvās domāšanas meistarklasi!

Meistarklasē Mārtiņš mūs vedinās paskatīties uz pozitīvo domāšanu nedaudz dziļāk…

Pozitīvas domas rada pozitīvus darbus. Ilgi domājot pozitīvi, mēs varam radīt sev vēlamo arī reālajā pasaulē. Mūsdienu cilvēki lasa grāmatas, iet uz semināriem un skatās filmas, kur beigas ir pozitīvas un debesis bez mākoņiem. Noticot šim stāstam, tiek radīta ilūzija, ka viss ir vienkāršās formulās un galvenais ir ilgi un stipri domāt pozitīvi. Mārtiņa pieredze saka, ka viss nav tik vienkārši un daudzus tas noved pie vēl negatīvākām domām. Kāpēc pozitīva domāšana nemaz nav tik vienkārša? Kā pozitīvas domāšanas vilnis var padarīt cilvēkus nelaimīgākus?

Meistarklasē jūs piedzīvosiet dalīšanos ar pieredzi, stāstus iz dzīves un noteikti jokus par to, kā dzīvot pozitīvu dzīvi izvairoties no rozā briļļu radītiem kritieniem.

Šīs meistarklases mērķis ir dot palīdzību ilgstošu un noturīgi pārmaiņu radīšanai savā un savu klientu dzīvē.

Mārtiņš Vecvanags ir biznesa attīstības treneris, kas vairāk kā 15 gadus ir vadījis starptautisku uzņēmumus gan Latvijā, gan ārpus tās. Pēdējo 5 gadu laikā vairāk kā 5000 uzņēmēju, vadītāju un profesionālu sportistu no Baltijas, Kaukāza un Centrālāzijas valstīm, kā arī ASV, Spānijas, Zviedrijas, Somālijas, Izraēlas, Itālijas u.c. ir piedalījušies viņa vadītajos attīstības pasākumos!

Aicinām: LNPVA biedrus un visus citus interesentus pieteikties laicīgi un apmeklēt šo notikumu!

Norises vieta: Latvijas Nacionālā bibliotēka, Mzā zāle/ Klusuma telpa (4.stāvs), Mūkusalas iela 3, Rīga.

Pieteikšanās: līdz 2017. gada 25.maija plkst.10.00, rakstot e-pastu: agate.reuta@lnpva.lv

Informāciju par pasākumu var saņemt, zvanot pa tālruni: 20275756

Dalības maksa*: LNPVA biedriem EUR 15.00, citiem interesentiem EUR 25.00.

* cena norādīta ieskaitot PVN 21%, visi ieņēmumi no pasākuma tiks izmantoti tā izdevumu segšanai un turpmāko LNPVA pasākumu organizēšanai. Kā arī ja līdz pasākuma pieteikšanās termiņa beigām netiks nokomplektēta minimālā dalībnieku grupa, tad pasākuma norise tiks pārcelta un iemaksātās dalības maksas atgrieztas atpakaļ!

Leave a Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>