PV kluba meistarklase – Emocionālā inteliģence

PV kluba meistarklase – Emocionālā inteliģence

PV KLUBA MEISTARKLASE

EMOCIONĀLĀ INTELIĢENCE

2015.gada 28.janvārī no plkst. 17.00 līdz 19.00

Cilvēkam ir ne tikai prāts, bet arī emocijas. Vai tās mums palīdz? Vai ir reizes, kas sapņojam, lai to nebūtu? Vai kādreiz prāts saka vienu, bet sirds pavisam citu, un mēs nesaprotam, kā lai to visu saliktu kopā?
Emocionālā inteliģence ir prasme saprast savas emocijas, saprast citu cilvēku emocijas un zināt, ko lai ar tām iesāk. Par to arī runāsim un diskutēsim mūsu meistarklasē.

PV klubā viesosies: Jolanta Cihanoviča
Starptautiski atzīta konsultante un trenere ar vairāk kā 15 gadus praktisko pieredzi apmācību programmu izstrādē un vadīšanā gan Latvijā, gan ārvalstīs. Psihologa izglītību un profesionālo kvalifikāciju ieguvusi Latvijas Universitātē. Jolanta darbojusies gan biznesa, gan akadēmiskajā vidē, praktisko vadības pieredzi guvusi galvenokārt nevalstiskajā sektorā.
Jolanta nemitīgi papildina savas zināšanas un kvalifikāciju; mācījusies ASV, Bostonā (Leadership and Management Institute), Šveicē, Nīderlandē un Ungārijā (Starptautiskās Ādlera psiholoģijas biedrības apmācības), Zviedrijā, kā arī citās valstīs.
2009. gadā darbojusies kā lektore un trenere (coach) Japānā, konsultējot un apmācot par pieaugušo izglītības jautājumiem.
Sadarbība ar TRIVIUMS apmācība kopš 2003. gada. Vadījusi kursus un prasmju treniņus, veidojusi klientu apkalpošanas standartus, vadības sistēmas, izstrādājusi mācību metodikas uzņēmumu iekšējiem treneriem. Klienti augstu vērtē viņas radošumu un spēju aizraut un iedvesmot ikvienu auditoriju, kā arī sistēmisko, uz rezultātu vērsto pieeju.

Dalība PV meistarklasē Jums sniegs atbildes uz šādiem jautājumiem:
• Kas ir Emocionālā inteliģence?
• Ko mums stāsta emocijas?
• Ko darīt ar savām un citu cilvēku emocijām?

Pieteikšanās: līdz 2015.gada 27.janvāra, pulksten 14.00 uz e-pastu: agate.reuta@lnpva.lv
Informāciju par pasākumu var saņemt, zvanot pa tālruni: 20275756
Mērķa auditorija: projektu vadītāji, speciālisti un nozaru eksperti, uzņēmumu vadītāji
Norises vieta: 119.auditoroja,Kaļķu ielā 1,Rīgā, Rīgas Tehniskajā universitātē.
Dalības maksa*: LNPVA biedriem EUR 14,00 ar PVN, citiem interesentiem EUR 28,00 ar PVN.

*ieņēmumi no pasākuma tiks izmantoti turpmāko LNPVA pasākumu organizēšanai.Latvijas Nacionālā projektu vadīšanas asociācija (LNPVA) ir vienīgā starptautiski atzītā profesionālā projektu vadītāju asociācija Latvijā, kas dibināta 1998.gadā ar mērķi veicināt projektu vadīšanas nozares pilnvērtīgu attīstību Latvijā. Tajā ir vairāk kā 70 aktīvu biedru. Kopš 1999.gada LNPVA ir Starptautiskās Projektu Vadīšanas Asociācijas (IPMA) biedrs. LNPVA veic starptautiski atzītu projektu vadītāju sertifikāciju, kura ir atzīta vairāk kā 52 IPMA dalībvalstīs. Vairāk informācijas www.lnpva.lv

Leave a Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>