Piedalieties Baltic PM Days 2017

Piedalieties Baltic PM Days 2017

Atzinību guvusī konference Baltic PM Days šogad norisināsies Viļņā, Lietuvā, no 2. līdz 3. novembrim. Reģistrējieties jau šodien. Dalības maksa LNPVA biedriem no 250 EUR.

PMDays2017

Pasākuma organizatori par šī gada konferences tēmu izvēlējušies The Storm is Coming: Are You Prepared?, akcentējot neprognozējamu pārmaiņu radītos izaicinājumus un vajadzību pēc spējas un gatavības pieņemt pareizus lēmumus.

Brīdī, kad nepieciešams cīnīties ar vētru, pats svarīgākais ir pieņemt pareizus lēmumus īsajā laikā. Pareiza lēmuma formula sastāv no divām daļām – teorijas un pieredzes. Baltic PM Days šogad sola dot abu šo elementu apvienojumu, dodot iespējas uzzināt gan teorētiskos jautājumus projektu vadības jomā, gan arī klausīties augsta līmeņa projektu vadības profesionāļu pieredzes stāstus gan Baltijas, gan Eiropas mērogā. Šo profesionāļu viedokļi, gadījumizpētes un teorētiskās atziņas dos iespēju dalībniekiem iegūt savā rīcībā uzticamu instrumentu un izdzīvošanas rīku komplektu, lai varētu veiksmīgi vadīt pārmaiņu vētras.

Pasākuma progamma apskatāma šeit.

Informācija par reģistrāciju un dalības maksām pieejama šeit.

 

LNPVA organizē kopīgu transportu visiem dalībniekiem no Latvijas.

Līdzīgi kā 2014. gada PM Days, plānojam organizēt kopīgu transportu visiem, kas piedalās konferencē. Ja vēlies doties kopīgā LNPVA biedru un interesentu kompānijā uz Viļņu, lūgums rakstīt uz agate.reuta@lnpva.lv līdz 15.oktobrim. 
Aptuvenās izmaksas par ceļu turp un atpakaļ no 30-50 EUR no personas. Izbraukšana plānota 2. novembra agrā rītā, atgriešanās 3. novembra dienas otrā pusē.

Leave a Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>