Piedalies Projektu vadības mēneša pasākumos

Piedalies Projektu vadības mēneša pasākumos

Latvijas Projektu vadības mēnesis 2016 sāksies jau pēc divām nedēļām.

LNPVA aicina projektu vadītājus piedalīties Projektu vadības mēneša aktuālajos pasākumos. Marta mēneša laikā tiks organizēta ne tikai  starptautiskā konference Baltijas Projektu vadīšanas dienas 2016 un IPMA Council of Delegates sanāksme, bet arī vairāki citi pasākumi, kas aptver projektu vadītājiem aktuālas tēmas.

 

Diskusiju klubsDiskusiju klubs 4.martā

Diskusiju kluba ietvaros būs iespēja piedalīties diskusijā un dzirdēt šīs nozares profesionāļu viedokli, kā arī uzdot tiešu jautājumu saistībā ar projekta vadītāju izglītību Latvijā. Diskusijas mērķis ir iezīmēt projektu vadības izglītības problēmas un apkopot ierosinājumus, lai radītu jaunu vīziju par projektu vadītāju izglītību Latvijā.

Vairāk informācijas šeit

 

3 pieredzes stasti3 Pieredzes stāsti – trīs meistarklases – 8., 9. un 10.martā

3 PIEREDZES STĀSTI kā viena no projektu vadības mēneša aktivitātēm triju meistarklašu ietvaros ļaus iepazīt dažādus projektu vadības pieredzes stāstus. Šajās meistarklasēs uzzināsiet, kā izaugt par veiksmīgu projektu vadītāju un kāds ceļš līdz tam ejams, kā vadīt inovatīvus projektus un ar ko jārēķinās šādu projektu vadībā, un, visbeidzot, kas mudina cilvēkus iesaistīties sociālo projektu vadībā un kādas ir galvenās pamatprasības to veiksmīgai norisei!

Uzzini par visām meistarklasēm šeit

 

PV DomnicaProjektu vadības DOMNĪCA – 21.martā

Noslēdzot Projektu vadības mēnesi piedāvājam trīs starptautiskus keynote runātājus – vienus no izcilākajiem projektu vadības prātiem un vizionāriem projektu vadības nozarē pasaulē, kuri iezīmēs savu redzējumu par projektu vadības attīstības virzienu pasaulē un nākotnes perspektīvām. Runātāji iepazīstinās dalībniekus arī ar projektu vadības standartiem – ICB, IPMA Delta un PEM.

Piesakies Domnīcai šeit


Projektu vadības mēnesis ir astoņu pasākumu cikls, kas norisināsies 2016.gada martā.

Pasākumi vērsti uz projekta vadītāja profesionālo attīstību un izaugsmi, kā arī projektu vadītāja profesijas izpratnes veicināšanu sabiedrībā.

Leave a Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>