3 Pieredzes stāsti jau šonedēļ

3 Pieredzes stāsti jau šonedēļ

Turpinot Projektu vadības mēnesi, 8.,9. un 10.martā no plkst.18:00 – 20:00, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā piedāvājam iespēju dzirdēt vairākus lieliskus pašmāju 3 Pieredzes stāstus projektu vadībā.

Šajos pieredzes stāstos uzzināsiet, kā izaugt par veiksmīgu projektu vadītāju un kāds ceļš līdz tam ejams, kā vadīt inovatīvus projektus un ar ko jārēķinās šādu projektu vadībā, un, visbeidzot, kas mudina cilvēkus iesaistīties sociālo projektu vadībā un kādas ir galvenās pamatprasības to veiksmīgai norisei!

Piesakies un uzzini

Kā pirmo 8.martā  piedāvājam – Personība projektu vadībā, kurā dzirdēsiet Ivara Ruņģa personīgās pieredzes stāstu ceļā uz attīstību. Savukārt 9.martā Inovatīvu projektu vadības meistarklasē savā pieredzē dalīsies Getliņi EKO projektu vadītāja Anda Zandberga un koncertzāles Lielais dzintars vadītāja Baiba Bože. Pieredzes stāstu sēriju noslēgsim 10.martā ar diviem interesantiem Sociālo projektu vadības pieredzes stāstiem no apvienības Samarieši vadītāja Andra Bērziņa un labdarības fonda/veikala Otrā elpa valdes locekles Sabīnes Sīles-Eglītes skatu punkta.

3 Pieredzes stāstu mērķis ir dalīties ar Latvijā realizētiem dažādu nozaru projektiem – to riskiem un iespējām, kā arī izzināt kāds attīstības ceļš ejams veiksmīgam projekta vadītājam.

Vairāk par 3 pieredzes stāstiem un kā uz tiem pieteikties uzziniet šeit.

3 pieredzes stasti

 

 

Leave a Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>